HYDREX

Hydrex oraz siostrzana firma Subsea Industries zostały założone przez Bouda Van Rompaya z prostym i jasnym celem: czyste rzeki, morza i oceany.

Firma Subsea Industries rozpoczęła od zaprojektowania i wyprodukowania linii wysokiej jakości, skutecznych urządzeń do czyszczenia podwodnej części kadłuba i śruby, zaprojektowanych w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z podwodnym czyszczeniem.

W 1993 roku rozpoczęto badania nad opracowaniem nowej, trwałej, nietoksycznej metody zabezpieczania kadłubów statków. W 2002 roku wprowadzono Ecospeed – bezpieczny dla środowiska system podwodnego powlekania kadłuba, który poprawia osiągi statku i zapewnia mu długoterminową ochronę. Powłoka chroni kadłub przez cały okres eksploatacji statku bez potrzeby ponownego malowania lub poważnych napraw i jest objęta gwarancja sięgającą dwudziestu lat.

W 2013 roku wprowadzono na rynek Ecoshield stosowany do trwałej ochrony sterów przed uszkodzeniami kawitacyjnymi. Ecoshield to specjalnie wzmocniona wersja Ecospeed.

W 2014 roku został wprowadzony produkt Ecolock – niezwykle wytrzymała i trwała powłoka zaprojektowana tak, aby pozostawała w doskonałym stanie przez 15 – 25 lat bez dokowania, naprawy lub wymiany.

W 2016 roku wprowadzone zostały dwa nowe produkty: Ecofix i Ecolast.

STRONA PRODUCENTA

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI